Powerpuff Yourself

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 674.7 MB
  • Sürüm 1.0.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Cartoon Network EMEA
Powerpuff Yourself, eğlenceli mobil oyun deneyimi yaşamanız amacıyla geliştirilmiş bu macerada sizde ücretsiz yer alın.

Powerpuff karakterleri, çizgi filmleri ile herkesin yakından tanıdığı özel yetenekleri olan kız grubudur. Cartoon Network kanalında çizgi film olarak karşımıza çıkan Powerpuff karakterleri bu sefer sizin ellerinizden çıkacak. Şöyle ki Powerpuff Yourself mobil oyununu iOS  akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor. 

Avatar karakterini kendi tarzınıza göre Powerpuff kızı olarak tasarlayacaksınız. Bu ücretsiz uygulamayla artık kendinize farklı bir deneyim yaşatabilirsiniz. Zaman sınırı olmadan yada sıkılmadan Powerpuff Yourself oyununda özel yeteneklerinizi kullanarak renkli bir Powerpuff kızı yaratmanın tadını çıkartın. Yüzlerce saç stili, aksesuar ve giysi arasından seçiminizi yaparak kendi Powerpuff karakterinizi oluşturun. 

Arkadaşınızın, ailenizin ya da sevgilinizin yüzünü kullanarak onları bir Powerpuff kızı olarak tasarlayın. Daha sonra tasarladığınız karakterleri kaydedin ve sevdiklerinize göndererek onları şaşırtın. Diğer oyunlara göre çok daha eğlenceli bir dünyanın kapılarını açan Powerpuff Yourself mobil oyunu ile hayal dünyanızı yansıtan eğlenceli karakterler tasarlayarak kendinizi eğlendirin. 

Akıllı cep telefonunuzda sıkılmadan vakit geçireceğiniz Powerpuff Yourself eğlencesinde özel Powerpuff karakterini tasarlayın ve yeteneğini seçerek onu tamamlayın. Süper muhteşem Powerpuff kızı avatarını indirerek arkadaşlarınla paylaşabilir ve müthiş bir Powerpuff takımı kurabilirsiniz. 

Powerpuff Yourself indir